Liebherr rolka, Komatsu rolka, Volvo rolka, Caterpillar rolka
Liebherr rolka, Komatsu rolka, Volvo rolka, Caterpillar rolka

Rolki

Liebherr, Komatsu, Volvo, Caterpillar – rolka do maszyn gąsienicowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Glimat.
Jednym z podstawowych elementów podwozia maszyny gąsienicowej jest rolka jezdna oraz podtrzymująca. Przedsiębiorstwo Glimat oferuje pełną gamę rolek znajdujących zastosowanie w spycharkach, ładowarkach, koparkach, minikoparkach oraz maszynach o specjalnym przeznaczeniu: Caterpillar, Komatsu, Volvo, a także Liebherr. Oferowana rolka jezdna oraz podtrzymująca powstała w toku linii produkcyjnej ITR, której wdrożenie pozwoliło otrzymać wyrób z gwarancją najwyższego standardu wykonania.
Dostarczane przez firmę Glimat rolki jezdne do maszyn gąsienicowych, dzięki odpowiedniej grubości bieżni sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Rolki podtrzymujące do koparek i spycharek zostały wykonane z uwzględnieniem technologii ich specjalnego wzmocnienia. Tym samym, idealnie wytrzymają nawet największe obciążenia.
W rolkach jezdnych i podtrzymujących zastosowano specjalny system smarowania, który eliminuje potrzebę konserwacji. Dzięki temu, charakteryzują się doskonałą żywotnością.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!