Części liebherr®

Firma Glimat oferuje szeroki wybór elementów do podwozia maszyn budowlanych.
W ofercie znajdują się m.in. oryginalne części zamienne Liebherr oraz zamienniki produkcji ITR.
Firma Liebherr to niewątpliwie jeden z najprężniej działających producentów maszyn budowlanych. Koncern powstał w 1949 roku, a jego założycielem był Hans Liebherr.
Przedsiębiorstwo Glimat, pragnąc zaoferować swoim Klientom możliwość zakupu niezawodnych, cechujących się doskonałą jakością wykonania elementów podwoziowych, w swoim asortymencie uwzględniło propozycje firmy Liebherr. Części zamienne, zarówno oryginalne, jak i zamienniki, są gwarancją absolutnej kompatybilności z maszynami Liebherr. W zakresie komponentów zamiennych, kluczowym punktem oferty firmy Glimat są części podwoziowe produkcji ITR do maszyn Liebherr. W bogatym asortymencie znajdują się m.in. łańcuchy, rolki jezdne i podtrzymujące, koła napinające gąsienice oraz koła łańcuchowe, a także płytki gąsienicy i gąsienice kompletne.
Oryginalne części zamienne Liebherr oraz zamienniki produkcji ITR wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Ich zastosowanie pozwoli na niezawodną pracę maszyny nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
Polecane przez firmę Glimat części zamienne Liebherr oraz ITR sprzedawane są w bardzo korzystnej cenie. Jest to bez wątpienia jeden z kluczowych powodów, dzięki któremu oferta przedsiębiorstwa Glimat staje się bardzo atrakcyjna.

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!