gąsienice, gąsienice do koparek, gąsienice do minikoparek
gąsienice, gąsienice do koparek, gąsienice do minikoparek

Gąsienice do koparek i minikoparek

Firma Glimat oferuje szeroki wybór części podwoziowych do maszyn gąsienicowych.
Asortyment tworzą m.in. solidne, niezawodne, pochodzące od znanych oraz cenionych producentów gąsienice do koparek i minikoparek. Asortyment obejmuje pełną gamę produktów do zastosowań dla maszyn wszystkich znanych producentów sprzętu, jak np. Caterpillar, Komatsu, Volvo, Liebherr i inne.

Wszystkie elementy składowe wyrobu są projektowane, produkowane i kompletowane przy użyciu najnowszej technologii i zautomatyzowanych procesów wytwarzania.
Oferowane przez firmę Glimat gąsienice do minikoparek oraz koparek charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Cechując się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, zapewniają dłuższą żywotność eksploatacji oraz bezawaryjność użytkowania.
W celu zaspokojenia specyficznych potrzeb klienta, kompletacja gąsienic uwzględnia szeroki wybór płyt gąsienicowych spełniających wymagania technologiczne podłoża.

Przedsiębiorstwo Glimat, jako wiodący dostawca części do maszyn budowlanych zapewnia, iż wszystkie oferowane przez firmę elementy do podwozia stanowią gwarancję najwyższej klasy wykonania. Co więcej, decydując się na skorzystanie z proponowanej przez przedsiębiorstwo oferty, nabywca gąsienic do koparek i minikoparek może mieć pewność ich najniższej ceny.

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!