Caterpillar koło, Liebherr koło, Komatsu koło, Volvo koło
Caterpillar koło, Liebherr koło, Komatsu koło, Volvo koło

Koła

Jednym z oferowanych przez firmę Glimat elementów podwozi gąsienicowych do maszyn Volvo, Ceterpillar, Liebherr oraz Komatsu jest koło łańcuchowe.

Dostarczane przez przedsiębiorstwo Glimat koła łańcuchowe, wieńce do koparek oraz segmenty kół łańcuchowych zostały zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem najwyższych standardów technologicznych. Proponowane przez firmę części do podwozia gąsienicowego, znajdujące zastosowanie w spycharkach oraz ładowarkach, to doskonałej klasy wyroby, które cechuje długotrwałość eksploatacji. Charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie, pęknięcia oraz wykrzywienia. Dzięki temu, dają one gwarancję bezawaryjnej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dostępne w ofercie firmy Glimat koła napinające to solidne napinacze gąsienicy, w których zastosowanie odpowiednich frakcji materiałowych pozwala uzyskać efektywne i optymalne naprężenie oraz napięcie. Każdy element kół napinających ITR został wyprodukowany z uwzględnieniem nowoczesnej technologii. Użycie specjalnej stali jest gwarancją wytrzymałości na duże obciążenia robocze przenoszone w trakcie użytkowania maszyn gąsienicowych. Zastosowanie specjalistycznego systemu smarowania zapewnia bezawaryjność wyrobu.

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!