Zwolnice do maszyn catepillar cat komatsu volvo
Zwolnice do maszyn catepillar cat komatsu volvo

Zwolnice do maszyn catepillar cat komatsu volvo

Koparki i minikoparki zaliczane są do najpopularniejszych i najczęściej stosowanych maszyn budowlanych. Liczba zastosowań koparek w pracach budowlanych, remontowych, rozbiórkowych, ziemnych i wielu innych jest praktycznie nieograniczona. Nic więc dziwnego, że na rynku znajdziemy szeroki wybór koparek o różnych parametrach, umożliwiających zarówno proste, jak i najbardziej skomplikowane prace ziemne na dużą skalę. Wiodący producenci oferują bogate wyposażenie koparek, pozwalające w optymalny sposób wykorzystać ich możliwości. Rolą naszej firmy, jest zaś dostarczanie niezbędnych części zamiennych do koparek firm takich, jak:

  • Caterpillar CAT,
  • Volvo,
  • Komatsu,
  • LIEBHERR,
  • NEW HOLLAND,
  • JCB

Nie da się przecenić roli koparki w prowadzeniu prac budowlanych. Jest to maszyna o tak uniwersalnych zastosowaniach, że trudno wyobrazić sobie bez niej pracę na współczesnej budowie. Przy jej pomocy można wykonywać wszelkie prace ziemne, rozbiórkowe, załadowcze, a czasem w jej łyżce można także przewieźć coś ciężkiego. Wykonywanie wszystkich tych czynności umożliwia jej specjalnie zaprojektowany napęd, bez którego żadna koparka nie byłaby w stanie sprawnie i precyzyjnie operować swoim czerpakiem. Napęd koparki to skomplikowane i mocno zaawansowane technicznie urządzenie, które czasem jednak się również psuje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie napędy koparek marki: Catepillar CAT, VolVo, Komatsu, LiebHerr, New Holland i JCB.

Innym bardzo istotnym elementem nowoczesnych koparek są wszelkiego rodzaju przekładnie, które umożliwiają uzyskanie odpowiedniej siły przykładanej do narzędzia roboczego. Gdyby napęd koparki bezpośrednio miał poruszać narzędzie robocze koparki, bez pośrednictwa przekładni, to żadna łyżka nie drgnęłaby nawet o włos. Bardzo ważnym elementem całego systemu poruszającego czerpakiem jest reduktor i zwolnica, w które każda nowoczesna koparka jest wyposażona. Elementy to w znacznie zwiększają stopień przełożenia końcowego, co skutkuje w końcowym efekcie dużą siłą przykładaną do czerpaka. Reduktory i zwolnice koparki montowane są przy odpowiednich zębatkach jej przekładni. Bez nich nie może obejść się żadna koparka. Również te elementy są obecne w ofercie sprzedażowej naszej firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zwolnice montowane przy kołach zębatych w celu zwiększenia przełożenia końcowego. Oferujemy bogaty asortyment części, dzięki czemu mogą Państwo zakupić elementy do różnych typów i modeli koparek. Zwolnica, napęd, reduktor oraz wiele innych części zamiennych, bez których żadna koparka nie jest w stanie sprawnie funkcjonować, czekają na Państwa w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

Dobierz zwolnice po wymiarach

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!